Ekipa

Živa Šefman, trenerka in vodja kluba

Živa Šefman tekmuje v preskakovanju ovir. Bila je mladinska državna prvakinja, članska vice prvakinja, članska pokalna zmagovalka Slovenije. Uspešno je zastopala Slovenijo na evropskem prvenstvu za mlade jahače, je članica državne reprezentance in dobitnica točk v svetovnem pokalu.
Živa je vodja Konjeniškega kluba Gibanje. Od malih nog je velika ljubiteljica konj in uspelo ji je povezati svojo strast in delo. Je odlična trenerka z občutkom za konje in jahače. S svojim pristopom učenja iz posameznika izvleče le naj boljše. Njeni varovanci na tekmovanjih dosegajo lepe rezultate in jo kot trenerko z bogatimi izkušnjami spoštujejo ter z njo radi delajo.

KONTAKT: 070 85 75 80

Jan Grdadolnik

Šola jahanja

KONTAKT: 041 254 134