Ammeter Selector Changeover Electrical 16A 4 Position 3 Poles Rotary Cam Switch Control Motor Circuit YMW98-16/3 1Pcs
★★★★★ 4.9 94 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.kk-gibanje.si
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 15
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Basic SwitchesAmmeter Selector Changeover Electrical 16A 4 Position 3 Poles Rotary Cam Switch Control Motor Circuit YMW98-16/3 1Pcs
  • Basic Switches
  • Material: paper
  • Color: One Color
Color One Color
Model BDPQKPDV
Brand Name BDPQKPDV
Unit Count 1.0 Count
Item Weight 50 Grams
Part Number BDPQKPDV
Switch Type Rotary
Manufacturer BDPQKPDV
Actuator Type Rotary
Material Type Copper
Number of Items 1
Number of Positions 4
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.9 out of 5
★★★★★
94 ratings | 39 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
89% (84)
4 stars
1% (1)
3 stars
0% (0)
2 stars
0% (0)
1 star
10% (9)