Pišite na: kk.gibanje@gmail.com
Pokličite na: 070 857 580

Poletni tabor za otroke

Poletni tabor za otrke

Že več kot 10 let otroci v našem klubu spoznavajo konje, se učijo dela z njimi in pri tem predvsem odgovornosti in neodvisnosti.

Vsako poletje pripravimo zabaven program za poletne tabore, na katerih bodo otroci lahko delali s konji in se družili v naravi, starši pa bodo imeli preskrbljeno varstvo.

Kaj bomo počeli to poletje na konjeniških taborih?
Predvsem se bomo družili in imeli fino. Jahali konje in spoznavali različne poklice povezane z njimi. Spoznali bomo, kaj delajo kovač, veterinar, trener jahanja in drugi.

To leto pa bomo poleg konj, na taboru dresirali tudi pse. Naše punce, ki imajo doma kužke, bodo pokazale, kaj so jih naučile. V dresuri kužkov pa se bodo preizkusili tudi otroci. Malo za hec in malo za res.

Vsekakor upamo na lepo vreme, da se bomo lahko igrali različne vodne igre, se sprehodili do bližnjega gozda, kjer si bomo pripravili piknik, šli se bomo konjski kviz, metali podkvice in še mnogo drugih zabavnih iger.
Ekipa iz KK Gibanje se že veselimo, da spoznamo nadobudne jahače in bistre glave.

Okviren program:
•    jahanje
•    spozavanje konj in skrb zanj
•    spoznavanje poklicev (kovač, veterinar, trener...)
•    predstavitev agilitija
•    igre brez meja
•    vodne igre
•    pohodi v naravo

Kaj pa če bo slabo vreme?
V našem klubu imamo pokrite prostore in jahalnico, tako da bo program potekal nemoteno, četudi pade kakšna kaplja dežja. Nas jahače, nič ne odvrne od tega, da se ne bi zabavali.

Datumi taborov:
2. 7. - 6. 7. 2018
9. 7. - 13. 7. 2018
6. 8. - 10. 8. 2018
20. 8. - 24. 8. 2018

Tabor poteka od 8.00 – 16.00 ure.

Cena 5-dnevnega tabora je 180 €.

Kaj vključuje cena?
•    Vsakodnevno jahanje
•    Dnevno varstvo
•    Animacijo
•    3 obroke dnevno
•    Vse dodatne aktivnosti

Naše izkušene animatorke in inštruktorice bodo z otroci ves čas, tako bomo aktivnosti prilagajali tudi posamezniku in starosti otroka.

Priporočena starost otrok je od 4 do 14 let.

Za vas imamo tudi posebne ugodnosti, pripeljite prijatelje in oba dobita popust.

• 10% popust, če pripelješ bratca, sestrico ali prijatelja. Popust je zate in za bratca/sestrico in prijatelja.

PRIJAVE, INFORMACIJE IN REZERVACIJE NA TELEFONSKI ŠTEVILKI: 031/394-966 ali mailu tinkara.vovk94@gmail.com
Se vidimo!

Pridržujemo si pravico, da tabor v primeru premajhnega števila prijav odpovemo.

Pojdi nazaj